KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12847027
nr 1284 7027
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Färgetsning, Komposition. Haskel 112. Signerad, numrerad 4/50. Motivet: 50x64 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 20:42:07
600 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander